Sesli Chat Google Adwords Reklamları

Sesli Chat 0 Yorum 30 Kas Per 02:40 2226 Görüntüleme
duyuru

Adwords Reklamları Google üzerinde insanlarımızın düşük maaliyetler sonucu kullanılan bir reklam türüdür. Yani örnek verecek olursak bir iş yeriniz var örneğin giyim üzerine, bu durumda tam size destek verecek olan yer adwords reklamlarıdır. Sizlerin belirlemiş olduğu kelime aramalarına göre giyim başlığı altında gösteren bir sistemdir. Bu sistem sayesinde internet üzerinden giyim üzerine online satın işlemi yapacak bir kişiyi sizin sitenize yönlendirmesine sebep olur ve bunada reklam üzerinden tıklama denilerek adwords ismi verilir.

Kullanıcılar satış yaptığınız ürün ile ilgili detaylı bilgileri bir çok arama siteleri üzerinden sizi en başta göstermesini sağlar. Örneğin bir insanımızın sesli chat sitesi altında bir sohbet platformu var ise Sesli chat yazarak siteye giriş yapıp sohbet edecek bir insanı kendisine yönlendirmesini ve onun sitesine girmesini sağlar. Google her reklam veren için insanlarına bir müşteri temsilcisi tanır. Google adwords reklam veren sitesine girdiğinizde aradığınız numara üzerinden sorularınızı, önerilerinizi ve aklınızda kalan önemli soruların cevaplarınıda öğrenmiş oluyorsunuz.

Reklamınızın bütçesini kendiniz ayarlıyorsunuz. Tabi ki kelimelere göre değişiklik gösteriyor. Yoğun bir arama bütçesinin fiyatı kabarık olabilir. Sesli chat üzerinden adwords reklamları verecek olanların bütçe sınırı ise düşüktür. Sitemiz adına biz tamamen kendi emeklerimiz ile Google üzerinde Seo optimazyon yaparak sesli chat olsun, sesli siteler gibi bir çok anahtar kelime üzerinde üst sırada olmayı her zaman başarabildik.

Hiç bir şekilde adwords reklam sistemini kullanmadan üst sıralarda yerimizi almış bulunmaktayız. Sesli chat mobil, görüntülü sohbet, yazılı chat ve istersenizde sesli sohbet yaparak aradığınız çılgınlığa güzel dakikalara ve seviyeli toplum içerisinde yerinizi sizlerde alabilirsiniz.


GöLGe